2021 augusztus 20 – 21

Augusztus 20. Nemzeti ünnep. 
                                    Államalapító Szent István király 
                                                             és az
                                                 Új Kenyér ünnepe.
Ezekről az ünnepélyekről emlékezünk meg.
 
A következő túrát szombaton szervezzük meg, az időjárás függvényében.
A túra irányát pénteken határozzuk el. Javasolt túra: Gura Diham.
További részletek és bejelentkezés az ismert telefonszámon.
A múltkori túrával kapocsaltban: Kőba-völgyében.
Mivel nagy melegre számítottunk, ezért egy hűvös völgyben sétálgatunk a Kőba-völgyében. Ez a csodálatos völgy, zúgó kis zuhatagoktól volt hangos, közben virágok szépségei, a virágokat látogató különleges pillangók szálltak virágról – virágra.
Sipoly-völgyében, tömegesen érkeztek a turisták. Ez a völgy csendes volt, a turisták elkerülték, aminek nagyon örvendünk. A fotó galériában, virágokat, pillangókat és a hangos kis vízeséseket láthassuk.
Fotó galéria: