2022 február 5 – 9

A következő túra irányát a hét végén határozzuk el az időjárás függvényében. Reméljük, hogy nem lesz nagy hideg. A járványt is figyelembe véve, csak Brassó környékén túrázunk.
További részletek és bejelentkezés az ismert telefonszámon. 

 
 
A múltkori túrával kapcsolatban. A befagyot Noa-tó partján.
Piszár Károly meghívására, hideg – szeles időben értünk ki a látványos, befagyott tó partjára.
Károlyt köszöntöttük névnapja alkalmából.  Egy kis melegítő elfogyasztása után, mindjárt jól éreztük magunkat. Délutánra a Nap is egy kissé kisötöt, majd a befagyot tó körül sétálgattunk. Nagyon sok turista élvezte a télies időt, sok gyerek, főleg kiskórú.
A panzió teraszán folytattuk az ünneplést. A panzióban belépni, csak igazolvány felmutatásával lehetet. Mindenkinek volt igazolványa, de mi nem szándékoztunk sehova bemenni, a friss, télies levegőn éreztük jól magunkat.
Fotó galéria: