2022 július 1 – 6

A hét végén határozzuk el azt, hogy július 1-én, vagy 6-án szervezzük a  következő túrát.
További részletek és bejelentkezés az ismert telefonszámon. 
A múltkori  túrákkal kapcsolatban:
Két túrát szerveztünk, Magura-hegység és Szejkefürdő.
Szekjefürdőről egy későbbi időpontban számolunk be. 
A Magura-hegység. 
Szép napsütéses időben a hegységet a Botorog- kutja felől közelítettük meg. Kb. 4 km. megtétele után mindjárt felértünk a szép kilátáshoz. A templomig, kb. 3 km. -en keresztül a hegység dimbes-dombos  katlan völgyét láttuk, panziók és szállók sokaságával beépítve. De nemcsak ez a völgykatlan, meg a körülötte levő Magura hegyei volt látványos. A távolban a Bucsecs-hegység egy kissé homályosan, viszont  a Királykő ragyogó Napsütésben tündököl a Magura hegyei mögött.  A hegy vonulatán egy ablak szerű szikla-szoros, amelyen  keresztül a Királykő vonulatára lehetett rálátni.  
Fotó galéria: