2018 február 25 – március 4

Mivel még mindig tombol a vírusos influenza-nátha, túrát legközelebb március 3-án, vagy március 4-én szervezünk a Pesterára. Ez a elnevezés, valahogy nem hangzik jól magyarul.  Ez az elnevezés az itt található Denevér-barlangtól származik. Akkor magyar fordításban Barlang településnek kellene nevezni. Ha megfelelő lesz az időjárás, akkor nem az annyiszor bejárt foleai-úton  megyünk fel, hanem a Templom-hegyet átszelő úton. Mivelhogy a térségben van még egy szép barlang, ahol még nem jártunk, ez az út is szóba jöhet,  ez a   Bürcsoárá-barlang,          magyarosan, a hasonnevű völgyben.
Ha a társaság egy kissé felgyógyul a náthából,   akkor megkésve a hét végén , kb. vasárnap 25-én,  megsüssük a farsangi fánkot.  Főszakács: Zsigmond Jutka. 
A fotó galériában egy pár képet közlünk az előbbi többszöri  kirándulásainkról. A “Pestera”