2019 március 24

Március 24-én, vasárnap, vagy hétfőn 25-én, folytassuk a tavaszi virágtúrát.  
Több javaslat is van, hogy hova menjünk. A túra irányát pénteken határozzuk el. Valószínű, hogy a Barca-völgyében fogunk kirándulni, az időjárás függvényében.
További részletek és bejelentkezés az ismert telefonszámon. 
A múltheti virágtúrával kapcsolatban.  A Lempes-hegy.
Mind ahogy már jeleztük, szombatra nem terveztünk túrát. Nem is tudtunk volna kirándulni, mivel nagyon rossz időjárással indult a szombat. A virágtúrát hétfőn szerveztük meg. Kellemes, napsütéses, szokatlan meleg időben volt részünk. Tulajdonképpen kökörcsin vadászatra indultunk. Nagyon szép látványt nyújt a kora tavasszal  amint a földből, lassacskán megjelennek a kökörcsin látványos bimbói. Ezt akartuk látni, és láttuk is. A fotó galériában feltöltött képek bizonyítják ezt a szép látványt.
Fotó galéria: