2019 december 25. Karácsony

Mindazoknak, akik látogassák honlapunkat és túráinkon részt vesznek, továbbá természetjáró ismerőseinknek, barátainknak, rokonainknak:
ÁLDOTT  KARÁCSONYI  ÜNNEPEKET  ÉS  SIKEREKBEN  GAZDAG  BOLDOG  ÚJ ÉVET
Kíván a BTE közössége
 
                                                     Brassó  Karácsonya
Az évek folyamán, minden évben Brassó történelmi központjában megemlékeztek a Karácsonyról és egy magas karácsonyfát díszítettek  a hajdani városháza előtt. Az idén is sor került a karácsonyi ünnepélyre és a legszebb karácsonyfát díszítették fel.
Fotó galéria :
Karácsonykor a jobb érzelmű magyarok még megemlékeznek Erzsébet magyar királynőről, SISI-ről (SISSI)  aki karácsonykor született, 182 éve – 1837 december 24.-én.
Erzsébet az erdélyi magyaroknak is szeretett királynője volt, erre a bizonyíték az, hogy Erdély szerte parkokat nevezetek el róla, szobrokat, emlék műveket állítottak, ma is létező különböző ültetvények is az Ő nevéhez fűződik.