2020 április 12, Húsvét

Áldott, békés Húsvéti Ünnepeket kíván a Brassói Turista Egyesület közössége, tagjainak és mindazoknak akik felkeresik honlapunkat. 
Túra, csak halkan mondjuk, felkiáltás jel nélkül,  MARADJ-OTTHON, MENTS ÉLETET.
Április van, a tavaly szép virág túrákat szerveztünk a Lempesre és a Cenk-hegyre. Ezekre a túrákra emlékezünk húsvétkor és a fotó gyűjteményünkből egy pár fénykép keretén emlékezünk vissza.
Fotó galéria:
BTE részéről április nevezetes hónap, mivel 9-én töltötte Piszár Károly alelnökünk a 79. évét, leánya, Hajni, 7-én születésnapját ünnepelte. Karcsival 20 éve járjuk a természetet. Tisztelet megadó, barátságos, jó indulatú embernek ismertük meg. Soha nem kritizált, senkit nem sértet meg, az egyesületet mellett a nehéz-válságos időkben is kitartóan kiált.
 Isten éltessen Károly és Hajni, hogy még sok kiránduláson tudjunk részt-venni együtt.