2020 október 6 – 10 – 11 

 
Október 6-án a 13. ARADI VÉRTANÚKRA emlékeztünk.
Reménység Ház.  Október 6. kedd 17 óra.
Idézett a Brassói Lapok-ból:
Hátrahagyottak emlékezete címmel rendhagyó és hiánypótló kiállításmegnyitóval emlékezünk az aradi 13 vértanúra. A tárlat az 1849-es aradi vértanúk szeretteinek állít emléket: azoknak a nőknek és gyermekeknek, akik egy életen át hordozták férjük, vőlegényük, édesapjuk elvesztésének tragédiáját.
Tárlatvezető Szebeni Zsuzsa, a sepsiszentgyörgyi Magyar Kulturális Intézet igazgatója”
Fotó galéria:         
 
Október 10 én szombat, Bucsecs-hegységben kirándulunk, az időjárás függvényében.
11-dikén  valószínű, hogy a vadasparkban megyünk. Ez még megbeszélésre vár.
További részletek és bejelentkezés az ismert telefonszámon.
 
 
A múltkori túrával kapcsolatban. 
A szeptember 30 ára tervezett túrát a nagy esőzés miatt elhalasztottuk. A változó, bizonytalan időjárás miatt, pénteken egy séta túrán vettünk részt a Pojánában.  A régi úton mentünk fel, mire felértünk gyönyörűen kitisztult. A tegnapi nagy esőzés miatt, minden nedves volt, ennek ellenére, a beköszöntő korai őszi napon, már látni lehetett, hogy “ITT VAN AZ ŐSZ, ITT VAN ÚJRA SZÉP MINT MINDIG ÉN NEKEM”…. Petőfi Sándor. 
Fotó galéria: