2020 december 12 vagy 19

 
December 12. szombaton, vagy 19. 
A jövő hétre minden napra esős-havas időjárást jósolnak, szombatra is. Mindezek ellenére, ha szombaton nem fog esni, akkor a Csipkés – völgyön a Hegyes csúcsra, 1060 m. megyünk. Ha szombaton esik, akkor a túrát elhalasszuk a jövő hétre.  
További részletek és bejelentkezés az ismert telefonszámon.
A múltkori túrával kapcsolatban: Mikulás túra a Csiporkán.
A múlt héten, a hideg, téli napok ellenére, szombati túrán úgy éreztük, hogy nem tél, hanem  tavasz van. Hó sehol, a természet őszben öltözve, kellemes tavaszi meleg. A Mikulásnak elakadt a szánkója a hómentes hegyoldalon, majd gyalog jött velünk, mindenkinek hozott ajándékot. A flekken sütéshez a nagy kövekkel körülvett tűzhelyen, hazulról vitt száraz forgácson  a vizes fa nehezen gyult meg, végül  nagy füstöt vágva nekünk kedvezett a szerencse. A közelben lévő, ízlésesen berendezett kis kunyhóban ünnepeltük a Mikulást. 
Fotó galéria: