2021 április 6 -10 


dscf8251


Kellemes Húsvéti ünnepeket! 

A húsvéti túra keretén a  Csókás – Veczer szikla, természetvédelmi területre  kirándulunk kis létszámmal  az Olt partjára. A húsvétot flekken sütéssel ünnepeljük meg. A túrára valószínű, hogy szombaton 10-én kerül sor, Zsolt napján.  Pénteken határozzuk el, hogy melyik nap megyünk.
További részletek és bejelentkezés az ismert telefonszámon. 
 
 
A múltkori túrával kapcsolatban. Virágvasárnap a Rakodó völgyében. 
A túrát egy nappal elhalasztottuk, VIRÁGVASÁRNAPRA. 
A völgyben nagy hó. Nagyobb hó hullott itt mint a Tömös-völgyébe. A völgyben a kék háromszög jelzésen a letaposott hóban mentünk fel egy jó darabig majdnem az elágazásig a Rókapad felé.   Hiába mentünk virágvasárnap, virágot nem találtunk, ezért inkább havas-vasárnap túra volt. Az időjárás előre jelzés esőt jósoltak erre a napra, ami úgy látszik be akart következni, fél egykor csepegni kezdett az eső. Délig meleg, napsütéses idő volt. A járvány ellenére, nagyon sok turistával találkoztunk, sok kiskorú gyerek. A volt Tompa vendéglőt körülvevő asztalokról  szorgalmasan  pucolták a több mint félméteres havat.
Fotó galéria: