Daily Archives: March 6, 2018

2018 március 10

Az év folyamán, kirándulást fogunk szervezni az elöljáróban közölt vízeséshez.
Március 8. A Nemzetközi Nőnap alkalmából, üdvözöljük az egyesület hölgy tagjait.
Részt veszünk a Református Egyház keretén szervezendő nőnapi ünnepélyen március 8-án.
Miután felköszöntjük a hölgyeket, megbeszéljük a hétvégi kirándulást. Az időjárás jelentés a hétvégére meleg, jó időt jósolnak. Úgy legyen.

A múltheti túrával kapcsolatban.
A váratlan, tavaszi hideg időjárás, emlékeztetett arra, hogy a tavaly a Sipoly-völgyben a patakon  látványos jég  alakzatokat lehetett látni. Félretettünk minden túra lehetőséget és a Sipoply-völgyében kirándultunk. Enyhe-borús idő volt, a bejósolt napsütés, csak délután következett be.
Csalódtunk, mert nem láttuk azt, amit a tavaly. Most  nem jég, hanem csipkés hó képződményeket láttunk. Ezek is szépek voltak, szép látványokban volt részünk.
A fotó galériában egy pár felvételt láthatunk, ami nem más, mint a tavaszi tél művészete.